Tulemused 2020 VI etapp Tartu 15.11.2020

Detailsed tulemused xlsx

SOOLO NOORED Nimi Kokku Ringid
1. Lehtjõe, Markus 01:03:24.575 7.0
2. Kits, Kert 01:04:50.562 7.0
3. Mäekivi, Janari 01:06:25.540 7.0
4. Karmiste, Mikk 01:02:39.893 6.0
5. Lvovs, Frankie 01:01:07.594 5.0
6. Maiorov, Marcus 01:09:20.398 5.0
7. Maiorov, Armin 00:21:20.569 0.0
SOOLO VETERAN Nimi Kokku Ringid
1. Jerbach, Rene 02:06:38.628 18.0
2. Šapran, Rene 02:01:56.576 17.0
3. Musting, Ain 02:02:19.594 17.0
4. Heliste, Erki 02:01:42.606 16.0
5. Samoškin, Erik 02:02:03.608 16.0
6. Tiits, Kaljo 02:07:25.592 15.0
SOOLO SPORT Nimi Kokku Ringid
1. Brauer, Jürto 02:02:52.581 18.0
2. Palusoo, Erki 02:04:18.591 17.0
3. Suik, Silvar 02:04:34.595 16.0
4. Lastik, Romet 02:05:31.605 16.0
SOOLO HOBI Nimi Kokku Ringid
1. Maiorov, Martin 02:03:46.597 17.0
2. Maltsar, Matis 02:00:56.602 16.0
3. Annuk, Mattias 02:05:39.476 16.0
4. Maltsar, Margus 02:06:08.593 16.0
5. Haidla, Rooland 02:06:24.613 16.0
6. Sabre, Villu 02:00:23.590 15.0
7. Järv, Meelis 02:02:19.597 15.0
8. Vildak, Mallor 02:02:55.591 15.0
9. Must, Indrek 02:04:35.998 15.0
10. Tiits, Ardo 02:04:51.595 15.0
11. Saar, Raiko 02:05:13.598 15.0
12. Raadik, Raivo 02:06:21.987 15.0
13. Kuus, Aivo 02:03:25.605 14.0
14. Ilves, Timo 02:01:32.573 13.0
15. Viikman, Siim 02:02:14.593 13.0
16. Suurkütt, Janek 01:47:26.594 12.0
17. Mõisa, Eero 02:03:26.612 12.0
18. Raid, Sven 02:05:35.551 12.0
19. Vaht, Marko 00:26:07.042 2.0
ATV HOBI Nimi Kokku Ringid
1. Kuhi, Meelis 01:36:59.998 11.0
2. Kiisler, Maido 01:31:28.005 9.0
3. Hirsch, Agnus 01:35:25.006 9.0
4. Tooming, Tõnu 01:33:14.022 7.0
ATV NAISED Nimi Kokku Ringid
1. Vichterstein, Eeva 01:30:07.008 8.0
2. Lillipuu, Kaiti 00:51:39.986 4.0
QUAD Nimi Kokku Ringid
1. Voolaid, Hannes 01:33:08.019 12.0
2. Koppel, Siim 01:31:44.013 11.0
3. Oder, Jaan 01:34:55.011 11.0
4. Selter, Andre 01:36:32.981 11.0
5. Randma, Urmas 01:30:18.994 9.0
6. Audova, Jaanus 01:36:03.324 5.0
ATV SPORT Nimi Kokku Ringid
1. Laur, Hendrik 01:34:01.971 13.0
2. Sutt, Hegri 01:30:39.338 12.0
3. Kõivsaar, Kalev 01:33:04.990 12.0
4. Suumann, Jorma 01:34:36.998 12.0
5. Asula, Raido 01:30:39.272 10.0
6. Kikkas, Raimo 01:31:35.468 10.0
7. Kiisa, Henry 01:34:48.971 10.0
8. Tehvand, Taivo 01:06:53.001 8.0
9. Nurm, Renee 00:46:12.969 4.0
MINI ATV Nimi Kokku Ringid
1. Sokolov, Ramos 00:15:35.718 11.0
2. Kähr, Martin 00:15:37.750 11.0
3. Abras, Brait 00:15:53.065 11.0
4. Saul, Brent 00:15:33.746 10.0
5. Kivimägi, Alice 00:15:49.728 10.0
6. Laan, Sebastian 00:15:50.605 10.0
7. Pedras, Sebastian 00:15:56.713 10.0
8. Rui, Melvin 00:16:32.736 10.0
9. Saar, Heindri 00:16:33.712 10.0
10. Laan, Keitrin 00:15:32.722 9.0
11. Astok, Kren 00:16:27.460 9.0
12. Sutt, Egert 00:15:28.724 8.0
13. Jõgisalu, Denver 00:15:25.745 6.0
MINI SOOLO Nimi Kokku Ringid
1. Lvovs, Frankie 00:15:24.470 15.0
2. Raudnagel, Erki 00:15:38.452 14.0
3. Heliste, Andri 00:15:53.485 11.0
4. Suurkütt, Kevin 00:16:17.486 11.0
5. Pihlak, Annagreete 00:15:03.483 5.0