Tulemused III etapp 2020 Tartu 01.08.2020

Detailsed tulemused xlsx

Soolo Noored Nimi Kokku Ringid
1. Karmiste, Mikk 01:08:27.378 6.0
2. Laine, Marjon 01:00:30.403 5.0
3. Männik, Ander 01:03:22.434 5.0
4. Kits, Kert 01:05:41.390 5.0
5. mäekivi, Janari 00:42:43.391 3.0
Soolo Naised Nimi Kokku Ringid
1. Karjus, Neydi 02:06:01.281 3.0
2 Tika, Emily
Soolo Hobi Nimi Kokku Ringid
1. Maiorov, Martin 02:01:14.458 14.0
2. Roos, Villem Martin 02:03:58.249 14.0
3. Sabre, Villu 02:05:07.492 14.0
4. Annuk, Mattias 02:00:22.469 13.0
5. Teichmann, Marnet 02:00:53.380 13.0
6. Haidla, Rooland 02:03:19.472 13.0
7. Busch, Janek 02:06:28.460 13.0
8. Must, Indrek 02:01:27.509 12.0
9. Kruus, Peep 02:05:51.446 12.0
10. Tiits, Ardo 02:00:36.482 11.0
11. Nõmmsalu, Maik 02:02:08.195 11.0
12. Junkin, Lauri 02:03:11.474 11.0
13. Asi, Ingvar 02:04:22.476 11.0
14. Tammoja, Taavi 02:04:54.493 11.0
15. Tõnisson, Marko 01:59:37.397 9.0
16. Saar, Rauno 01:47:19.392 8.0
17. Saar, Raiko 02:03:49.481 8.0
18. Asi, Innar 02:07:54.991 7.0
19. Ast, Algar 01:37:22.468 3.0
20. Peemot, Jürgen 00:18:21.257 0.0
Soolo Sport Nimi Kokku Ringid
1. Mägi, Laur 02:00:08.655 15.0
2. Kupri, Edgar 02:03:52.459 15.0
3. Palusoo, Erki 02:06:54.489 15.0
Soolo Veteran Nimi Kokku Ringid
1. Musting, Ain 02:04:04.483 15.0
2. Samoškin, Erik 02:03:11.287 14.0
3. Smets, Joel 02:00:16.304 13.0
4. Haab, Urmas 02:06:41.251 13.0
5. Tuul, Virgo 02:02:49.463 12.0
6. Pällo, Jarno 00:51:45.486 1.0
ATV Hobi Nimi Kokku Ringid
1. Tooming, Tõnu 01:36:57.542 11.0
2. Kuhi, Meelis 01:37:43.505 11.0
3. kiisler, maido 01:34:11.821 8.0
ATV Sport Nimi Kokku Ringid
1. Kaarna, Taivo 01:33:16.515 13.0
2. Laur, Hendrik 01:34:08.506 13.0
3. Puuleht, Evert 01:33:51.567 12.0
4. Kõivsaar, Kalev 01:34:36.507 12.0
5. Suumann, Jorma 01:36:44.360 12.0
6. Tehvand, Taivo 01:31:09.493 11.0
7. Sutt, Hegri 01:32:36.484 11.0
8. Käpa, Arvi 00:31:35.512 3.0
Quad Nimi Kokku Ringid
1. Loot, Timo 01:31:01.535 12.0
2. Abras, Marek 01:33:12.509 12.0
3. Roo, Ardo 01:33:45.366 12.0
4. Raudsepp, Taavi 01:30:05.504 11.0
5. Oder, Jaan 01:32:20.530 11.0
6. Saar, Aarne 01:34:38.539 10.0
7. Pronin, Taivo 01:34:46.553 10.0
8. Aasamets, Arvi 01:36:48.563 9.0
9. saar, maidu 01:30:28.500 8.0
10. Randma, Urmas 01:36:25.724 8.0
11. Laan, Indrek 01:28:40.562 5.0
12. Raudberg, Helar 01:13:23.673 4.0
13. Selter, Andre 00:10:54.510 0.0
Soolo Race Nimi Klass: Kokku Ringid
1. Mägi, Laur SOOLO Sport 02:00:08.655 15.0
2. Kupri, Edgar SOOLO Sport 02:03:52.459 15.0
3. Musting, Ain Soolo Veteran 02:04:04.483 15.0
4. Palusoo, Erki SOOLO Sport 02:06:54.489 15.0
5. Maiorov, Martin SOOLO Hobi 02:01:14.458 14.0
6. Samoškin, Erik Soolo Veteran 02:03:11.287 14.0
7. Roos, Villem Martin SOOLO Hobi 02:03:58.249 14.0
8. Sabre, Villu SOOLO Hobi 02:05:07.492 14.0
9. Smets, Joel Soolo Veteran 02:00:16.304 13.0
10. Annuk, Mattias SOOLO Hobi 02:00:22.469 13.0
11. Teichmann, Marnet SOOLO Hobi 02:00:53.380 13.0
12. Haidla, Rooland SOOLO Hobi 02:03:19.472 13.0
13. Busch, Janek SOOLO Hobi 02:06:28.460 13.0
14. Haab, Urmas Soolo Veteran 02:06:41.251 13.0
15. Must, Indrek SOOLO Hobi 02:01:27.509 12.0
16. Tuul, Virgo Soolo Veteran 02:02:49.463 12.0
17. Kruus, Peep SOOLO Hobi 02:05:51.446 12.0
18. Tiits, Ardo SOOLO Hobi 02:00:36.482 11.0
19. Nőmmsalu, Maik SOOLO Hobi 02:02:08.195 11.0
20. Junkin, Lauri SOOLO Hobi 02:03:11.474 11.0
21. Asi, Ingvar SOOLO Hobi 02:04:22.476 11.0
22. Tammoja, Taavi SOOLO Hobi 02:04:54.493 11.0
23. Tőnisson, Marko SOOLO Hobi 01:59:37.397 9.0
24. Saar, Rauno SOOLO Hobi 01:47:19.392 8.0
25. Saar, Raiko SOOLO Hobi 02:03:49.481 8.0
26. Asi, Innar SOOLO Hobi 02:07:54.991 7.0
27. Karmiste, Mikk Noored Soolo 01:08:27.378 6.0
28. Laine, Marjon Noored Soolo 01:00:30.403 5.0
29. Männik, Ander Noored Soolo 01:03:22.434 5.0
30. Kits, Kert Noored Soolo 01:05:41.390 5.0
31. mäekivi, Janari Noored Soolo 00:42:43.391 3.0
32. Ast, Algar SOOLO Hobi 01:37:22.468 3.0
33. Karjus, Neydi Naised Soolo 02:06:01.281 3.0
34. Pällo, Jarno Soolo Veteran 00:51:45.486 1.0
35. Peemot, Jürgen SOOLO Hobi 00:18:21.257 0.0
ATV/Quad Race Nimi Klass: Kokku Ringid
1. Kaarna, Taivo ATV Sport 01:33:16.515 13.0
2. Laur, Hendrik ATV Sport 01:34:08.506 13.0
3. Loot, Timo QUAD 01:31:01.535 12.0
4. Abras, Marek QUAD 01:33:12.509 12.0
5. Roo, Ardo QUAD 01:33:45.366 12.0
6. Puuleht, Evert ATV Sport 01:33:51.567 12.0
7. Kõivsaar, Kalev ATV Sport 01:34:36.507 12.0
8. Suumann, Jorma ATV Sport 01:36:44.360 12.0
9. Raudsepp, Taavi QUAD 01:30:05.504 11.0
10. Tehvand, Taivo ATV Sport 01:31:09.493 11.0
11. Oder, Jaan QUAD 01:32:20.530 11.0
12. Sutt, Hegri ATV Sport 01:32:36.484 11.0
13. Tooming, Tõnu ATV Hobi 01:36:57.542 11.0
14. Kuhi, Meelis ATV Hobi 01:37:43.505 11.0
15. Saar, Aarne QUAD 01:34:38.539 10.0
16. Pronin, Taivo QUAD 01:34:46.553 10.0
17. Aasamets, Arvi QUAD 01:36:48.563 9.0
18. saar, maidu QUAD 01:30:28.500 8.0
19. kiisler, maido ATV Hobi 01:34:11.821 8.0
20. Randma, Urmas QUAD 01:36:25.724 8.0
21. Laan, Indrek QUAD 01:28:40.562 5.0
22. Raudberg, Helar QUAD 01:13:23.673 4.0
23. Käpa, Arvi ATV Sport 00:31:35.512 3.0
24. Selter, Andre QUAD 00:10:54.510 0.0