TULEMUSED IV ETAPP 2020 IMAVERE 04.10.2020

Detailsed tulemused .xlsx

Mini ATV Nimi Kokku Ringid
1. Algma, Argo 00:16:12.209 7.0
2. Laan, Sebastian 00:16:09.136 6.0
3. laan, keitrin 00:16:53.063 6.0
4. Saul, Brent 00:17:15.996 6.0
5. Kaljurand, Miia 00:15:37.515 5.0
6. Sutt, Egert 00:16:36.212 5.0
7. Palmi, Marten 00:17:02.735 5.0
8. Jõgisalu, Denver 00:17:40.215 4.0
9. Rebane, Britta 00:08:21.153 2.0
SOOLO NOORED Nimi Kokku Ringid
1. Lehtjõe, Markus 01:02:49.865 18.0
2. Karmiste, Mikk 01:03:08.471 17.0
3. Mäekivi, Janari 01:01:14.448 16.0
4. Maiorov, Marcus 01:03:59.486 14.0
5. Teas, Lukas Martti 01:03:11.477 10.0
ATV HOBI Nimi Kokku Ringid
1. Kuhi, Meelis 01:30:09.058 22.0
2. Tooming, Tõnu 01:30:35.072 22.0
3. Kiisler, Maido 01:31:31.987 20.0
4. Fomitšev, Avo 01:30:25.049 16.0
QUAD Nimi Kokku Ringid
1. Voolaid, Hannes 01:30:11.084 25.0
2. Loot, Timo 01:31:34.021 24.0
3. Selter, Andre 01:32:07.068 24.0
4. Randma, Urmas 01:31:40.053 23.0
5. Raudsepp, Taavi 00:15:36.025 3.0
6. Oder, Jaan 00:18:09.031 3.0
ATV SPORT Nimi Kokku Ringid
1. Laur, Hainrih 01:33:12.082 28.0
2. Kraav, Keijo 01:32:09.033 26.0
3. Murro, Sten 01:30:38.066 25.0
4. Suumann, Jorma 01:31:41.846 25.0
5. Kõivsaar, Kalev 01:31:51.063 25.0
6. Käpa, Arvi 01:30:03.012 24.0
7. Koger, Hando 01:30:33.603 21.0
8. Nurm, Renee 01:33:01.606 21.0
9. Kikkas, Raimo 01:31:11.011 20.0
10. Tehvand, Taivo 01:14:32.433 19.0
11. Sutt, Hegri 00:31:39.574 9.0
12. Puuleht, Evert 00:48:02.962 6.0
13. Saul, Andree 00:08:39.910 1.0
SOOLO HOBI Nimi Kokku Ringid
1. Raudauk, Viljar 02:02:40.488 36.0
2. Tomson, Tarmo 02:03:03.521 36.0
3. Maiorov, Martin 02:00:19.451 35.0
4. Vildak, Mallor 02:02:08.172 35.0
5. Sabre, Villu 02:00:39.180 34.0
6. Needrit, Siim 02:01:02.513 33.0
7. Haidla, Rooland 02:01:15.512 33.0
8. Must, Indrek 02:01:26.503 33.0
9. Kuus, Aivo 02:03:54.383 33.0
10. Viidik, Jüri 02:00:18.233 32.0
11. Ritson, Martin 02:01:16.521 32.0
12. Adermaa, Ardi 02:00:14.516 31.0
13. Tõnisson, Marko 02:02:48.510 31.0
14. Tammoja, Taavi 02:03:04.376 30.0
15. rosenberg, alfred 02:00:30.490 29.0
16. Ilves, Timo 02:02:16.422 29.0
17. Viikman, Siim 02:03:02.518 29.0
SOOLO VETERAN Nimi Kokku Ringid
1. Musting, Ain 02:02:11.238 36.0
2. Uustalu, Marek 02:02:34.439 36.0
3. Šapran, Rene 02:02:39.519 36.0
4. Tuul, Virgo 02:01:58.517 35.0
5. Samoškin, Erik 02:02:10.363 35.0
6. Tiits, Kaljo 02:00:25.518 32.0
7. Haab, Urmas 02:00:30.494 32.0
8. Tohver, Allan 02:01:14.500 25.0
SOOLO SPORT Nimi Kokku Ringid
1. Sellis, Silver 02:00:33.530 35.0
2. Sellis, Kuldar 02:01:18.394 31.0
3. Suik, Silvar 00:27:16.713 7.0
ATV HARRASTAJA Nimi Kokku Ringid
1. Anijärv, Taivo 01:31:09.522 11.0